Europejskie Centrum Odszkodowań

Oferta


Indywidualne ubezpieczenia

Kto z nas w obecnie zmieniającym się świecie nie próbuje zabezpieczyć siebie i swojej rodziny na wypadek różnego rodzaju zdarzeń poprzez wykupienie Polisy ubezpieczeniowej na życie. Może to być w formie grupowego ubezpieczenia w zakładzie pracy lub indywidualnego ubezpieczenia na życie.

Wybierając polisę ubezpieczeniową mamy nadzieję, że nie będziemy musieli z niej skorzystać, że nic złego się nie przydarzy. Niestety, na niektóre wydarzenia nie mamy wpływu.

Co natomiast jeżeli coś złego nam się przytrafi? Zgłaszamy szkodę do Towarzystwa Ubezpieczeń i dostajemy kilkaset złotych odszkodowania lub w gorszym scenariuszu odmowę. Często uznajemy, że „pewnie tyle mi się należy” albo „pewnie mi się nic nie należy” i dalej nie drążymy tematu. W rzeczywistości natomiast okazuje się, że Ogólne Warunki Umowy wskazują, że za dany uszczerbek na zdrowiu należy się nam odszkodowanie w wysokości od 5% do 20% sumy ubezpieczenia.

Miałeś taki przypadek? Nie odkładaj tego na półkę bo po trzech latach od zdarzenia sprawa zostanie przedawniona i nie będzie można już pomóc. Prześlij dokumenty do bezpłatnej weryfikacji, być może będziemy mogli Ci pomóc i będziesz cieszyć się z należnego Tobie odszkodowania.