Europejskie Centrum Odszkodowań

Blog


Samochód zastępczy z polisy OC


10 kwietnia 2019 | Administrator
Auta zastępcze Ogólne Porady

Kto z nas, w dzisiejszym świecie, wyobraża sobie życie bez samochodu? Auto jest nam potrzebne każdego dnia: zakupy, wizyty u lekarza, wakacje.

Czasami jedna chwila nieuwagi na drodze i nieszczęście gotowe. Najważniejsze w tym momencie to ocena czy nie ucierpieliśmy w zdarzeniu, nie odnieśliśmy żadnych poważnych obrażeń. Po chwili jednak dociera do nas smutna prawda, że zostaliśmy bez środka transportu. A przecież jutro mieliśmy jechać na zasłużony urlop. Byłeś w takiej sytuacji? Czy wiesz, że należy Ci się samochód zastępczy z OC sprawcy zdarzenia?

Pierwszą rzeczą, którą należy wykonać, to zgłoszenie szkody do Towarzystwa Ubezpieczeń (TU) sprawcy. Ubezpieczyciel informuje, że należy się auto zastępcze. Oddychamy z ulgą a już po chwili, gdy okazuje się, że nie możecie jechać nim za granice – jest problem. Co wtedy robisz? To proste, zgłaszasz się do Eucovipcar S.A.- spółki należącej do grupy kapitałowej Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A.

Eucovipcar po wstępnej weryfikacji wydaje auto zastępcze, którym swobodnie możesz wyjechać poza granice naszego kraju.

Zobacz jakie dodatkowe przywileje otrzymujesz biorąc samochód zastępczy od Eucovipcar:

  • auto otrzymujesz na cały okres naprawy pojazdu (szkoda częściowa) lub do momentu wypłaty odszkodowania (szkoda całkowita),
  • otrzymujesz nowe auto tej samej klasy/tego samego segmentu (nawet jeśli Twoje miało już kilka ładnych lat),
  • masz możliwość wyjazdu za granicę – o czym już wcześniej wspomnieliśmy,
  • nie ma limitu kilometrów,
  • możesz przewozić zwierzęta,
  • samochód jest dostarczany pod wskazany adres

Przy okazji tematu aut zastępczych warto wspomnieć, że EucovipCar S.A. oferuje również pojazdy na wynajem prywatny – zarówno krótkoterminowy (np. nowy bus 9-osobowy, aby wyjechać ze znajomymi na weekend w góry), jak również długoterminowy (który jest bardziej opłacalny niż leasing).

Nie wahaj się ani chwili – zapraszamy do kontaktu.


10 kwietnia 2019 | Administrator
Auta zastępcze Ogólne Porady