Europejskie Centrum Odszkodowań

Polityka Prywatności


Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług poprzez serwis odszkodowanie-powypadkowe.com.pl

1. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Europejskie Centrum Odszkodowań SA z siedzibą w Legnicy przy ulicy Św. M. Kolbe 18.
2. Serwis zbiera informacje dobrowolnie i świadomie podane przez użytkownika. W wybranych przypadkach możesz zostać poproszony o podanie danych, które są niezbędne do pomocy w uzyskaniu odszkodowania lub zaproszenia do współpracy.
3. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza kontaktowego za pośrednictwem poczty elektronicznej w serwisie odszkodowanie-powypadkowe.com.pl.
4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
5. Akceptacja danych osobowych jest równoznaczna ze zgodą na otrzymywanie korespondencji z firmy Europejskie Centrum Odszkodowań SA
6. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
7. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie, która je tam umieściła. Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. masz prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych
8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego.
9. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis odszkodowanie-powypadkowe.com.pl . Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
10. W razie wątpliwości do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w serwisie odszkodowanie-powypadkowe.com.pl.