Europejskie Centrum Odszkodowań

Oferta


Szkody na pojeździe

Na co dzień spotykamy się z drobnymi lub bardziej poważnymi stłuczkami. Wynikiem czyjejś nieuwagi jest uszkodzony pojazd. Przy braku osób poszkodowanych i niewielkich uszkodzeniach auta spisujemy oświadczenie z miejsca zdarzenia, przy większych wzywamy policję. Jak emocje opadną, zgłaszamy sprawę do Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy, które to wysyła rzeczoznawcę aby przygotować wycenę szkody. Po kilku dniach otrzymujemy pieniądze na konto oraz potwierdzenie wypłaty w formie decyzji z TU. Rzadko się zdarza, że jesteśmy zadowoleni z kalkulacji i najczęściej odwołujemy się od Decyzji Towarzystwa Ubezpieczeń. I tutaj mamy do czynienia z loterią: dopłacą – nie dopłacą?

Czy zdajemy sobie sprawę z tego, że 9 na 10 szkód jest zaniżonych? Nie ma na co czekać – szkody rzeczowe przedawniają się po 3 latach od daty zdarzenia.

Jakie szkody obsługujemy:

  • Szkoda częściowa z OC
  • Szkoda całkowita z OC
  • Szkoda częściowa z AC
  • Szkoda całkowita z AC
  • Utracona wartość rynkowa pojazdu (auta nie starsze niż 3 lata w przypadku pierwszej stłuczki)

Chcesz skorzystać z naszej pomocy? Skontaktuj się z nami i prześlij dokumenty do bezpłatnej weryfikacji. Jeżeli okaże się, że Twoja szkoda na pojeździe została zaniżona, możesz otrzymać dodatkowe pieniądze za przekazanie nam praw do tej szkody na zasadzie cesji wierzytelności. Innym rozwiązaniem jest pójście do sądu – gdzie również masz nasze wsparcie.